Alternativní neboli symbolické obřady

Chceš své manželství stvrdit a oslavit nezapomenutelným a smyslným zážitkem? Pak právě pro Tebe jsou jako stvořené rituální svatby (symbolická svatba). Ty se ovšem odehrávají v různých exotických končinách naší planety.

beach-beach-wedding-bird-s-eye-view-169195

Jde spíše o psychické a fyzické, tzv. spirituální zážitky a takto uzavřený sňatek nemá žádný právní vliv. Jde o velmi emocionální, smyslný, nezapomenutelný a neopakovatelný zážitek, kterým si oba dáte najevo svou lásku, úctu, důvěru a oddanost.

Proč se symbolické svatby dělají? V některých destinacích totiž nelze uzavřít sňatek, který by uznaly naše úřady jako platný. V jiných zemích sice není problém s legalitou tam uzavřených sňatků, ale jednání s tamními úřady je tak zdlouhavé a náročné, že se někdy právně platné uznání stavby táhne několik měsíců nebo i déle. A to přece žádná nevěsta nechce riskovat. Také existují páry, které chtějí prožít tento krásný den pouze ve dvou a nepotřebují k tomu nějaký úřední doklad. Je pro ně důležité si lásku slíbit jeden před druhým, nějakým slavnostním a nezapomenutelným způsobem.

Tento typ obřadu Ti umožní prožít Tvůj slavností svatební den se vším všudy! S domorodým duchovním, uprostřed záplavy květin, na překrásné liduprázdné pláži pod paprsky zapadajícího slunce, v romantickém a nezapomenutelném prostředí …… .

beach-beach-wedding-boat-1268877

Přitom ovšem po návratu z takovéhoto obřadu, nebo nijak složité stvrdit váš symbolický sňatek ještě úředně. Můžeš uspořádat klasickou českou svatbu, nebo zajít se snoubencem na radnici, kde se necháte oddat pouze se svědky, protože váš velký den již proběhl v daleké, exotické zemi! A po tomto úředním stvrzení udělat velkou oslavu pro všechny blízké. Je to jen a jen na tobě!

Není to to, co by sis teď představovala, ale jednou bys to chtěla zažít? Nevadí! Symbolická svatba je také vhodná pro obnovení manželského slibu.

pexels-photo-872831

A kde že se nejčastěji tyto typy svateb dělají: Řecké ostrovy, Bali, Maledivy, Bora Bora, Moorea, Tahiti, Mauricius, Seychely, Anguilla, Antigua, Barbados, Britské panenské ostrovy, Dominikánská republika, Grenada, Svatá Lucie, Tobago, Fidži a mnoho dalších.

Lucie Roženská

Lucka poskytuje pětihvězdičkové služby v oblasti organizace svateb. Má mnoholeté zkušenosti jako event manager v různých oblastech, a to od konferencí po soukromé akce, včetně svateb. Její přesah jí umožňuje nabídnout svých klientům neotřelé, jedinečné a zcela individuální pojetí jejich svatby.