Proč si vybrat právě mě?

Je pro mě velmi důležité své klienty dobře poznat. Snažím se, aby styl svatby, prostředí a dekorace odráželi je samotné. Jen tak docílím toho, že se budete ve svůj svatební den cítit skvěle, působit přirozeně a uvolněně. Než se setkáme a plácneme si, vyplníte vstupní dotazník. Nebojte se, nezabere to moc času. Teď se určitě ptáte, proč bych něco takového dělal? Protože jsem profesionál a již na první schůzku chci přijít připravena s plnou kupou nápadů. Takže, i když se pro spolupráci se mnou nerozhodnete, budete již mít představu, jakým směrem ubýrat své myšlenky. I pro vás bude vyplnění dotazníčku jakési "ladění" se na svatební notu.

Osobní schůzka slouží pro to, abychom se poznali blíže a zjitili, zda si vzájemně vyhovujeme. Poté budeme ve velmi úzkém kontaktu (e-mail, skype, případně další osobní schůzky). Po vaše předsvatební a svatební období budu vaše nejlepší kamarádka. Takže ode mě nečekejte pochlebování, lezení kamsi a podobné věci. Se svými klienty jednám jako s nejlepšími přáteli. Těm také říkám vše na rovinu, když nevěstě vybrané svatební šaty nesluší, nebudu lhát a řeknu jí to. Nebudu vám vnucovat nasmlouvané dodavatele, jen abych získala provizi. Ne! Vždy hledám to nejlepší pro konkrétní pár!

Za rok uspořádám velmi omezené množství svateb. Jen tak dokážu zajistit pětihvězdičkovou kvalitu, kterou svým zákazníkům chci dát. Právě proto jsem schopná se každému páru, který si mě vybere věnovat na individuální bázi. Péče o své klienty, nejen v jejich svatební den, ale i v obodobí příprav samotných je pro mě nesmírně důležitá. Své klienty si hýčkám a pečuji o ně s láskou. Respektuji jejich názory a přání, která jsou pro mě vždy na prvním místě.

Těším se na vás!

Lucie Roženská

PS: Dělat nevěsty šťastné mě prostě baví!