Podzimní období přináší svatbu v přírodním stylu. Jednoduchá nádhera! Mech, květiny horkovzdušné balóny….. Chceš vědět víc?
Podzim je úžasným obdobím, které přináší širokou paletu barev a odstínů, o kterých se Ti ani nesnilo. Sníš o svatbě kdy tě do tváře hřejí paprsky slunce a všudy přítomné šustění listí dodává jedinečné chvíli jakou svatba určitě je, dokonalou atmosféru. Podzimní výzdoba může být tvořena z větviček, kaštanů, suchých listů a mechu. Vhodnou večerní zábavou je ohňostroj nebo vypouštění balonků přání. Podzim je stále ještě vhodný pro svatbu venku, je ale třeba mít v záloze i vnitřní variantu.
Jaké jsou barvy podzimu? Podzimní barvy jsou laděny v sytých tónech, jako bronzová, smaragdově zelená, oranžová, cínově šedá, švestková, rezavě červená, hnědá, vínová, žlutá. Inspiraci hledej všude kolem sebe, tóny udává sama příroda. Stačí se jen zasnít.
Květinami podzimu jsou chryzantémy, hortenzie, amariyis, levandule, břečťan, astry, gerbery a stále ještě slunečnice. Velmi krásným prvkem pro dozdobení mohou být spadané listy, zlatavé obilí, jeřabiny. Dokážeš si představit tu nádheru?
Stejné prvky může nést i podzimní svatební oznámení. Zde se můžeš nechat plně inspirovat přírodou. Pro toto období se hodí i v současné době hodně populární dřevěné oznámení.
Na podzimní svatební hostině hosté určitě ocení teplé jídlo včetně předkrmu. V případě studeného počasí i teplé nápoje. Co bys řekla svařenému vínu nebo horkému jablku? Skladba menu se přiklání spíše tradičním českým dobrotám. Svatební tabuli můžeš dozdobit dýněmi, kaštany a spoustou svíček. Kaštany můžeš využít i pro tvorbu jmenovek svatebních hostů. A nejenom, to. Umíš si představit večerní pečení kaštanů na otevřeném venkovním ozdobném ohništi?
Nevýhody podzimní svatby představuje v pomalu se krátících dne, teplotním ochlazení, šedé obloze, větru a mrholení, které se sebou přináší i bahno. Také v prvních dvou zářijových týdnech mají lidé plno práce s návratem do poprázdninového režimu. Děti jdou do školky či školy, mají nový rozvrh kroužků a je proto potřeba zařídit hodně věcí. Většinou tak ty dva týdny trvá, než se zase všechno vrátí do klidového zaběhnutého režimu.