Co pro vás všechno mohu udělat? Vyberte si z nabídky mých služeb tu, která vám nejvíce vyhovuje!

Svatba na míru od A do Z

Jsi čerstvě zasnoubená a zaneprázdněná natolik, že hledání možných dodavatelů, místa a všeho okolo svatby je pro tebe nereálné. Nebo chceš celý tento proces svěřit do rukou profesionála a již od začátku se cítit jako princezna. Tou totiž jsi, pro mě jsi v tento okamžik nejdůležitější osoba na světě! Mým cílem je splnit všechna tvá přání!

Pomůžu ti najít tvou představu o dokonalé svatbě, kterou pak společně zrealizujeme. V každé fázi příprav ti budu předkládat na výběr z několika možností dodavatelů, dekorací a doplňků, které budou maximálně korespondovat s tvou představou. Na tobě pak již bude jen výběr.

Vytvořím itinerář příprav, harmonogram svatebního dne, pomůžu se seznamem hostů, připravím zasedací pořádek a ubytovací seznam hostů, postarám se aby bylo na váš velký den vše dokonale připraveno a na nic se nezapomnělo.

Ve dne v noci budu připravená tě povzbudit a zodpovědět všechny tvé otázky.

Ve svatební den ti budu pravou rukou a zajistím, aby ses nemusela o nic starat a nic řešit. Tvým úkolem bude maximálně si svůj svatební den užít, být krásná a šťastná. Vše ostatní bude můj úkol.

Cena na dotaz.

 

Koordinace svatebního dne

Postarám se o to, abyste se ve svatební den nemuseli o nic starat. Společně předem připravíme podrobný harmonogram a já pak zajistím, aby vše šlapalo jako hodinky. Od rána až do večera budu poskytovat maximální péči nejen vám, ale i hostům. Budu zajišťovat komunikaci s personálem a dodavateli. Vyřeším vyvstalé situace za vás a vy si tak budete moc nerušeně užit svůj velký den!

Cena se odvíjí od velikosti svatby.

Osobní konzultace

Nevíš si s něčím rady? Potřebuješ nasměrovat, nebo najít toho správného dodavatele? Chceš jenom probrat to co již máš a zjistit, zda si na něco nezapomněla?

Jsem tady pro tebe! Ráda s tebou proberu vše co potřebuješ a to buď v Praze, Pardubicích, Hradci, Brně, Ostravě či Plzni.

Cena: 2000 Kč (Cena není závislá na délce konzultace)

Poradenství

Spousta otázek a odpovědi v nedohlednu?

Jistě máš jako každá nevěsta spoutu otázek, na které hledáš své odpovědi. Pokud na ně nenajdeš odpovědi na mém blogu, nebo nemáš tolik času na hledání, pak ti nabízím zdarma konzultaci přes e-mail. Stačí napsat a já ti ráda zodpovím všechny tvé dotazy zcela zdarma.

A jak je to možné? Protože mě to baví a ráda dělám nevěsty šťastné! Tak směle do toho! Svůj dotaz můžeš zaslat pomocí kontaktního formuláře na stránce Poradenství.

Recept na nezapomenutelnou svatbu

=

vaše láska, sny a přání + mé zkušenosti a pětihvězdičková péče