Když jsem byla malá, chtěla jsem být princeznou!

Asi jako každá malá holčička jsem chtěla být princeznou. Chtěla jsem bydlet na zámku, mít krásné šatičky a botičky, papat jenom čokoládu a mít obdiv všech. Chtěla jsem být důležitá :) Něco z té malé holčičky ve mě stále je a proto miluju krásné a kvalitní věci. Skvělé pětihvězdičkové služby a hlavně pocit nekonečné relaxace, které přinášejí. To je přesně mým cílem, poskytovat takové služby a vyžadovat je od všech dodavatelů se kterými spolupracuji.

Co mě přivedlo ke svatbám a proč je tak miluji? Prvotním impulsem byla moje svatba. Užívala jsem si každou minutu plánování a těšila se na velký den D. Plánování, přípravy a organizace jsou ovšem mojí parketou. Je to oblast ve které se cítím jako ryba ve vodě. Event management je i mou současnou pracovní náplní. Zorganizuji školení, večírek, konferenci, ale ze všeho nejraději svatbu.

Proč? Je to ta největší výzva jaká může být a největší čest když si mě snoubenci vyberou abych jim jejich den D pomohla udělat nezapomenutelným. Jde totiž o nejdůležitější den dvou lidí, kteří se chystají si vyznat lásku tím nejkrásnějším způsobem a podělit se o tento zážitek se svými nejbližšími. Vše musí být dokonalé, perfektní a na sto procent!

Chci Ti jako budoucí nevěstě předat zkušenosti a nabídnout Ti veškeré informace a pomocnou ruku. Ušetřit Ti tak čas, aby ses již mohla věnovat jenom podstatným a krásným věcem. Dám Ti návod, jak svatbu připravit tak, aby to pro Tebe byla zábava, skvěle sis to užila, na nic nezapomněla a neztratila při tom všem plánování a připravování své nadšení, ale naopak se těšila ještě více. Že to nejde?

Ale ano, JDE!

Lucie Roženská

                                                          PS: Dělat něvěsty šťastné mě prostě baví!